INELO uzstājas starptautiskā konferencē par tahogrāfa manipulāciju noteikšanu

15.-17. maijā Briselē notika starptautisks simpozijs par tahogrāfa manipulācijas atklāšanu. Sanāksmes iniciators un organizētājs bija Beļģijas Policija, un starp uzaicinātajiem runātājiem – INELO bija vienīgais privātā transporta sektora pārstāvis!

EK: tahogrāfu manipulāciju apjoms jau ir sasniedzis 35%

Eiropas Komisija 2014. gadā aprēķināja, ka tahogrāfu manipulāciju apjoms jau ir sasniedzis 35%. Tirgū pastāvīgi attīstās arvien sarežģītāki krāpšanas veidi, piespiežot izpildinstitūcijas nepārtraukti uzraudzīt situāciju, apmainīties ar pieredzi un sadarboties starptautiskā mērogā. Šādas iniciatīvas izpausme bija Briseles konference, kurā piedalījās Apvienotās Karalistes, Beļģijas, Dānijas, Francijas, Vācijas, Polijas un Nīderlandes izpildiestāžu pārstāvji.

Starptautisko ekspertu sastāvā tika iekļauti arī INELO eksperti – Malgoržata Stocerza – Eksporta tirdzniecības departamenta vadītāja un izpildinstitūciju pakalpojumu galvenā kontu pārzine, CORTE Konfederācijas valdes locekle un izpildinstitūciju pakalpojumu eksperts Piotr Zolty.

Malgoržata Stocerza runāja par tahogrāfu datu analīzi attiecībā uz manipulāciju atklāšanu un novēršanu. Savā runā viņa uzsvēra profesionālās programmatūras nozīmīgo lomu izpildiestādēs un runāja par INELO TachoScan Control programmatūras milzīgo potenciālu.

Triju dienu simpozijā tika organizēti arī izpildinstitūciju semināri, kuru laikā starptautiska ekspertu grupa atklāja TachoScan Control lietošanas priekšrocības.

Sadarbojoties ar Eiropas izpildiestādēm, mēs izstrādājam un prezentējam jaunus risinājumus, un kopā mēs palīdzam uzlabot drošību uz starptautiskajiem autoceļiem un apkarot negodīgu konkurenci,” teica Małgorzata Stocerz.