TachoReader Combo+

TachoReader Combo+ ir vadītāju karšu un tahogrāfu datu lasītājs, kas ir robusts, pārnēsājams un viegli lietojams gan autoparka teritorijā, gan arī ārpus tā. Tas atbilst spēkā esošajām likumu prasībām par digitālo tahogrāfu datu nolasīšanu un uzglabāšanu un ir savietojams ar visu ražotāju tahogrāfiem. Pieejama ātra digitālā tahogrāfa nolasīšanas iespēja (jaunākas paaudzes tahogrāfiem, kas atbalsta šādu iespēju).

Lasītājs ir aprīkots arī ar ligzdu digitālajām vadītāju kartēm. Tādēļ karšu nolasīšanai nav nepieciešams  digitālais tahogrāfs vai dators ar karšu nolasīšanas risinājumu. Tas būtiski ietaupa laiku, kas ikreiz tiek patērēts nolasot vadītāja karti caur digitālo tahogrāfu ar lejupielādes atslēgu un tahogrāfā ievietotu uzņēmuma karti. Vadītāja kartes lasījums notiek zibenīgi – 7 sekunžu laikā. Risinājumi datu lejupielādei, kas vadītāja kartes lasa caur tahogrāfu, ir lietošanā sarežģītāki un katrs lasījums var aizņemt vismaz 10-60 minūtes.

Tahogrāfa atmiņas lejupielādi nodrošina komplektā esošais kabelis, kas nodrošina savienojumu ar visu ražotāju digitālajiem tahogrāfiem. Lai lieki netērētu laiku, lasītājs nodrošina iespēju izvēlēties dažādus lejupielādējamos laikposmus (visa tahogrāfa atmiņa, kopš iepriekšējās lejupielādes, pēdējās 28 dienas u.c.).

Lasītāja atmiņā iespējams uzglabāt tūkstošiem lasījumu. Papildus iegādājoties programmatūru TachoScan, nolasītos datus iespējams atvērt un iegūt informāciju par vadītāju darba un atpūtas laiku, pārkāpumiem, mēneša darba stundām, virsstundām, darba stundām naktī u.c.

Digitālā tahogrāfa lasītāja TachoReader Combo komplektācija:

  • TachoReader Combo ierīce
  • kabelis savienošanai ar tahogrāfu (savietojams ar visiem digitālajiem tahogrāfiem)
  • kabelis savienošanai ar datoru (USB)
  • 2 x AA izmēra baterijas

Papildus tahogrāfa nolasīšanai ir nepieciešama uzņēmuma karte, kuru Latvijā ir jāpiesaka Autotransporta Direkcijā.

TachoReader Combo Plus lietošanas instrukcija

Kopš 2019. gada tika ieviesta jauna viedo tahogrāfu paaudze. TachoReader vadītāju karšu un tahogrāfu datu lasītājs ir savietojams ar visiem digitālajiem tahogrāfiem. Vecākas ierīces var atjaunināt attālināti, lai tās būtu saderīgas ar viedajiem tahogrāfiem.

Vadītāja kartes nolasīšanai caur tahogrāfu, ja vadītājs paņēmis ikdienas atpūtu vai iknedēlas atpūtu ar tahogrāfā ievietotu karti, rekomendējam lietot iekārtu TachoReader Basic vai veikt konfigurācijas iestatījumus TachoReader Combo iekārtā, lai nolasītu karti bez izņemšanas.