Slovēnijas muitas palātas pārbaudīs autovadītājus, izmantojot TachoScan Control programmatūru

Sekojot Autotransporta inspekcijas un Policijas piemēram, vēl viena Slovēnijas institūcija – Muitas palātas – nolēmusi ieviest autovadītāju kontroli, izmantojot TachoScan Control programmu. Tā jau ir 32 Eiropas kontroles iestāde, kas izvēloties mūsu programmatūru, ir apstiprinājusi tās funkcionalitāti un uzticamību. 

Pirms pārbaudes uzsākšanas, INELO eksperti veiks visaptverošu apmācību par programmas lietošanu Muitas palātu inspektoriem. Nodarbību laikā visas TachoScan Control funkcijas tiks prezentētas teorētiski un praktiski Treneri atbildēs arī uz visiem dalībnieku jautājumiem. Apmācības laikā iegūtās prasmes ļaus inspektoriem maksimāli izmantot TachoScan Control programmatūras iespējas.

Muitas palātu inspektori savā darbā pievērš uzmanību ne tikai ES noteikumu pārkāpumu konstatēšanai, bet arī manipulācijas atklāšanai. TachoScan Control programma, pateicoties Manipulācijas modulim, automātiski meklē gandrīz 30 iespējamus manipulācijas veidus, kas padarīja to par neaizvietojamu rīku vairāk nekā 3500 inspektoriem visā Eiropā.