ŠĪS TĪMEKĻA VIETNES PĀRLŪKOŠANAI NAV NEPIECIEŠAMA
PERSONĪBU IDENTIFICĒJOŠA INFORMĀCIJA.

Šīs lapas turētājs var apkopot ierobežotu informāciju, kas nav personu identificējošā informācija, ko jūsu pārlūkprogramma nodrošina, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Šī  informācija ietver jūsu interneta protokola adresi, pārlūkprogrammas veidu, pārlūkprogrammas valodu, vaicājuma datumu un laiku un vienu vai vairākus sīkfailus, kas var unikāli identificēt jūsu pārlūkprogrammu. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai labāk izprastu lietotāju uzvedību un turpinātu uzlabot mūsu mājas lapu. Ja jūs saņemat informatīvos e-pastu sūtījumus no mums, jums jebkurā laikā ir iespēja no tiem atteikties, kā arī pieprasīt savu datu izdzēšanu vai izmaiņas tajos.

Komentāri

Kad apmeklētāji šajā vietnē atstāj komentārus, mēs apkopojam komentāros norādītos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģentu informācijas teksta virkni, lai palīdzētu surogātpasta atklāšanai.

Kad apmeklētāji šajā vietnē atstāj komentārus, mēs apkopojam komentāros norādītos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģentu informācijas teksta virkni, lai palīdzētu surogātpasta atklāšanai.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, video, attēlus, rakstus utt.). Iebūvētais saturs no citām tīmekļa vietnēm darbojas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis otru tīmekļa vietni.

Šīs tīmekļa vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un uzraudzīt mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Sīkdatnes

Ja jūs atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un tīmekļa vietni sīkfailos. Tie ir jūsu ērtībai, lai jums vairs nebūtu jāaizpilda sava informācija, kad atstājat citu komentāru. Šīs sīkdatnes ilgs vienu gadu.

Ja jums ir konts un piesakāties šajā vietnē, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šajā sīkdatnē nav personas datu, un tiek aizvērts, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Piesakoties, mēs arī izveidosim vairākus sīkfailus, lai saglabātu pieteikšanās informāciju un jūsu ekrāna displeja izvēles. Pieteikšanās sīkfaili ilgst divas dienas, un ekrāna opciju sīkfaili ilgst vienu gadu. Ja izvēlaties “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās ilgs divas nedēļas. Ja izrakstīsieties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šis sīkfails nesatur personas datus un vienkārši norāda tikko rediģētā raksta ID. Tas beidzas pēc 1 dienas.

Cik ilgi mēs saglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt jebkādus turpmākus komentārus, nevis turēt tos mērenības rindā.

Lietotājiem, kas reģistrējas mūsu tīmekļa vietnē (ja tādi ir), mēs arī glabājam personisko informāciju, ko tie sniedz lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot, ja viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Tīmekļa vietnes administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir pār jūsu datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat atstājis komentārus, varat pieprasīt saņemt eksportēto failu no jūsu glabātajiem personas datiem, ieskaitot visus mūsu sniegtos datus. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs dzēšam visus jūsu rīcībā esošos personas datus. Tas neietver nekādus datus, kas mums jāsaglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.