Francija ir izvēlējusies INELO programmatūru tās autotransporta kontroles dienestam

Lielākās Eiropas valstis ir atzinušas INELO uzņēmuma programmu par labāko risinājumu savām izpildinstitūcijām. Tagad programmas lietotāju lokam pievienosies arī Francija.

Līdz pat 1050 licencēm Francijas institūcijām

Francijas Ekoloģiskas un solidāras pārejas ministrija ir atzinusi INELO uzņēmuma programmu TachoScan Control par profesionālāko instrumentu izpildinstitūcijām, kas veic vadītāju darba laika uzskaiti Francijā. Pateicoties šim lēmumam, pārbaudes laikā Polijas IT risinājumu izmantos Francijas Autotransporta inspekcijas, Žandarmērijas, Valsts policijas un Muitas amatpersonas. Tika pasūtītas gandrīz 1050 licences. Francijas likumiem pielāgotā programmatūra ir nepieciešams instruments profesionālo autovadītāju darba pārkāpumu atklāšanai un ceļu satiksmes drošības palielināšanai. Polijas eksperti no INELO Francijas inspektoriem un amatpersonām organizēs arī mācību ciklu, lai viņus iepazīstinātu ar programmas darbības principiem.

Sarežģīti noteikumi un rūpīgas kontroles 

Francija ir svarīgs ceļojuma virziens mūsu transporta uzņēmumiem. Preču pārvadājumus uz šo valsti veic pat 14% vadītāju, tas ir arī punkts maršrutā uz Lielbritāniju. Vienlaikus šis tirgus ir ļoti specifisks ar savu birokrātiju un stingriem noteikumiem. Vadītājam, kas norīkots darbā Francijas Republikā, jābūt dokumentu komplekts franču valodā, kā piem. apliecība par rīkojumu, darba līgums (personāla atlases aģentūru darbiniekiem – pagaidu darba līgumu un līgumu par personāla nodošanu kopijas) un veidlapa “A1” (apliecinājums par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veikšanu Polijā). Bez tam uzņēmumam Republikas teritorijā jābūt pārstāvim, kas būs atbildīgs par dokumentācijas uzglabāšanu un saziņu ar institūcijām pārbaudes gadījumā. Dienesti, kas kontrolē transportlīdzekļus līdz 3,5 tonnām, ir zināmi ar savu rūpību un bieži veicamajām pārbaudēm. Ļoti rūpīgi pārbauda atbilstību iepriekšminētajiem noteikumiem un tahogrāfu rādījumus, pēc kuriem var noteikt, vai vadītājs nav izdarījis kādus pārkāpumus un pareizi izmantojis darba un atpūtas laiku.

Veiciet savu vadītāju uzskaiti kā izpildinstitūcijas

Bez Francijas, Vācijas un Lielbritānijas INELO programmatūra atbalsta amatpersonu ikdienu darbu Rumānijā, Čehijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, Holandē, Luksemburgā, Slovākijā un Slovēnijā. Nesen partneru lokam ir pievienojusies arī Šveices Valsts policija un Maķedonijas Autotransporta inspekcija. Nevaram arī aizmirst par mūsu vietējām izpildinstitūcijām. Tas ir izdevīgs risinājums Polijas transporta uzņēmumiem, kas, veicot savu vadītāju uzskaiti 4Trans programmā, ar Tachoscan moduli var pārbaudīt pārkāpumus tajā pašā veidā, kā izpildinstitūcijas.