Holandes policija izmanto Eiropā vispopulārāko programmatūru – TachoScan Control

Nīderlandes Nacionālā Policijas Aģentūra saviem darbiniekiem ir iegādājusies nākamās TachoScan Control programmatūras licences. Jaunākā programmatūras versija jau tika piegādāta visām Holandes policijas vienībām, kas kontrolē preču un personu autotransportu.

Holandes policisti tika profesionāli apmācīti izmantot programmatūru, lai pilnībā izmantotu tās iespējas. Jau pagājušā gada maijā INELO eksperti apmācīja pirmo atlasīto policistu grupu, kas sāka strādāt ar TachoScan Control programmatūru.

Programma tirgū tiek vērtēta kā viena no profesionālākajām un vienlaikus vienkāršākajām kontroles programmatūrām. Rāda 28 dažādus brīdinājumus par iespējamām manipulācijām un ļauj ģenerēt ziņojumus visās ES valodās, kā arī krievu un turku valodās. Pateicoties šīm TachoScan Control īpašībām un profesionālajam INELO atbalstam, Holandes policija nolēmusi iegādāties programmatūru arī citām amatpersonām. Policisti varēs kontrolēt ne tikai vadītāju pārkāpumus, kas saistīti ar braukšanas un atpūtas limitiem, bet arī meklēt iespējamās manipulācijas ar tahogrāfiem vai vadītāja kartēm.

Bez policijas Polijas programmatūru Holandē izmanto arī Holandes transporta inspekcija. Līdz šim ar autortiesībām aizsargāto INELO datorprogrammu ir izvēlējušies vairāk nekā 3500 inspektoru no 15 Eiropas valstīm.