33. EIROPAS KONTROLES IESTĀDE PIEVIENOJAS INELO KLIENTIEM

2017. gada decembrī INELO eksperti Michał Franczyk un Nikodem Bąk veica apmācību Lietuvas iestādēm – Valsts nodokļu inspekcijai (Valstybinė mokesčių inspekcija) un Valsts autoceļu inspekcijai (Valstybinė kelių transporto inspekcija).

Lietuvas nodokļu inspekcijas apmācība bija daļa no TachoScan Control programmatūras licences iegādes. Tādējādi Lietuvas nodokļu inspekcija ir kļuvusi par 33. Eiropas iestādi, kas veic pārbaudes, izmantojot INELO izveidoto programmatūru.

2017. gada 12.-13. Decembrī INELO eksperti sniedza 2 dienu apmācību Valsts nodokļu inspekcijas inspektoriem Lietuvā. Apmācība bija TachoScan Control programmatūras licences iegāde, ko veica Lietuvas nodokļu inspekcija.

Pirkuma galvenais mērķis bija, cita starpā, izmantot programmatūru, lai apstiprinātu starptautiskos preču pārvadājumus un ar tiem saistītos PVN atmaksājumus (salīdzinot uzņēmumu iesniegto dokumentu atbilstību tahogrāfa un vadītāja karšu datiem). Apmācības laikā gan teorētiskajā, gan semināru laikā tika prezentēta visa TachoScan Control programmatūras piedāvātā iespēja. Apmācības formula, kas apvieno teorētiskos un praktiskos elementus, ir izstrādāta daudzu Eiropas iestāžu mācību laikā un garantē maksimālu mācību efektivitāti.

Valsts nodokļu inspekcija Lietuvā jau ir 33. Eiropas izpildu iestāde, kas nolēmusi iegādāties un izmantot programmatūru TachoScan Control.

Nākamais INELO ekspertu vizītes Lietuvā posms bija vienas dienas periodiskā apmācība Valsts autoceļu inspekcijai. Apmācība tika veikta 14.12.2017. Apmācības programmā bija iekļautas jaunas versijas 4.0.3 versijā, kā arī pārkāpumu analīzes principi.

Vēlamies pateikties apmācību dalībniekiem Lietuvā par viņu augsto apmeklējumu un aktīvu līdzdalību.