INELO apmāca Lielbritānijas pārbaudes iestādes

Šā gada 6. jūnijā Birmingemā, Apvienotajā Karalistē, INELO eksperts veica regulāro apmācību Apvienotās Karalistes pārbaudes iestādēm, izmantojot TachoScan Control programmatūru. Apmācība Birmingemā bija vēl viens notikums, kura nozīme apliecina dažādu inspekcijas iestāžu pārstāvju apmeklējums.

Periodiska apmācība tika sniegta inspekcijas iestādēm, izmantojot TachoScan Control programmatūru. Mācību mērķis bija atgādināt un nostiprināt sākotnējās apmācības laikā iegūtās zināšanas, kā arī iepazīstināt jaunajās programmatūras versijās ieviestās izmaiņas un funkcionalitāti ar īpašu uzsvaru uz jaunāko versiju 4.0.3. INELO eksperti apmācīja apmācības dalībniekus jaunākajās likumdošanas izmaiņās.

Lielbritānijas inspekciju apmācība: dalībnieku sastāvā vairākas iestādes

Apmācība jūnijā bija īpašs notikums, kura nozīmīgums un augsti profesionālais saturs piesaistīja dažādu kontroles iestāžu uzmanību. Policija, DVSA (autovadītāju un transportlīdzekļu standartu aģentūra) un DVA (autovadītāju un transportlīdzekļu aģentūra) no Ziemeļīrijas. Tas nodrošināja unikālu iespēju apmainīties ar pieredzi, saskaņot interpretācijas un veicināt sadarbību.

Apmācībās bija raksturīga liela dalībnieku iesaistīšanās atmosfēra un pierādīts, ka šādas iniciatīvas ir ļoti svarīgs faktors, lai atbalstītu iestādes ikdienas darbā. Apmācības programma ir paredzēta, lai vispieejamākā veidā parādītu jaunākās funkcionalitātes, demonstrētu lietderību, izmantojot piemērus, un atbildētu uz visiem dalībnieku jautājumiem. Pozitīvās atsauksmes, ko esam ieguvuši, ir apstiprinājums tam, ka apmācību prakse nodrošina visaugstāko efektivitāti.